Andrzej Bogucki show!

W kolejnym spotkaniu nasza Pierwsza Drużyna gościła w Krzepicach.

Wyszliśmy mocno zdeterminowani i podrażnieni ostatnią porażką u siebie.

Mięliśmy inicjatywę w początkowej fazie, ale potem mecz się wyrównał. Jednak to my wychodzimy na prowadzenie po strzale głową A. Boguckiego z dośrodkowania M. Niezabitowskiego. Druga odsłona to ataki gospodarzy i wyrównanie również z rzutu wolnego w 61’.  Szybko odpowiedzieliśmy ponownie golem głową A. Boguckiego, tym razem po asyście M. Kowalczyka. W 81’ po składnej akcji zespołu przed polem karnym interweniował bramkarz gospodarzy, piłka spadła pod nogi A. Boguckiego, który precyzyjnym strzałem przelobował goalkipera Krzepic notując hattricka. Kilka minut później Liswarta łapie kontakt po bramce z rzutu rożnego. W końcówce jednak to my stawiamy przysłowiową ,,kropkę nad i” ,  podwyższając na 4:2 ponownie za sprawą A. Boguckiego, który popisał się niecodziennym osiągnięciem 4 bramek w jednym meczu. Asystował tym razem D. Kowalczyk.

Kolejne ważne punkty drużyny, 4 bramki naszego kapitana i awans na 7 miejsce w tabeli. To podsumowanie minionej kolejki!

 

SKŁAD:

P. Dróżdż- M. Niezabitowski,K. Kloczkowski,  K. Tyras, D.Kowalczyk ,   R. Król  (81’ P. Szczepanik) ,  P.Bednarek  ( 90’ B. Michalik), M. Kowalczyk, M. Szyda, E. Mazanek ,  A. Bogucki.

Rezerwa:

M. Zgrzebny.

« wstecz