"B" klasa w końcu zainaugurowała rozgrywki!

Udało się w końcu rozpocząć rozgrywki klasy ,,B".
Drużyna rezerw gościła na boisku v-ce lidera tabeli mającego ambicje awansu do klasy wyższej. W pierwszej odsłonie mieliśmy po jednej 100% sytuacji, z których obronną ręka wychodzili bramkarze.  W dalszej części gry to najpierw drużyna Warty mocno zagroziła rywalom, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.
To, co zdarzyło się później, będzie jeszcze długo wspominane tak u gospodarzy, jak i przyjezdnych. Można powiedziec było to 2x8 minut....znakomite u gospodarzy jak i u gości. Maraton zdołał strzelić nam 3 bramki w 8 minut (68-76'), my odpowiedzieliśmy między 80-88'. Prawdziwy rollercoaster sprawili piłkarze swoim kibicom, a dodać trzeba, że to my mieliśmy jeszcze "meczową" piłkę tego dnia!
Podsumowując, ciekawe spotkanie na początek  rundy, w którym każda z drużyn mogła wygrać, a padł remis. Docenić trzeba ambicję, wolę walki i grę do końca całego zespołu. Każdy z zawodników włożył w spotkanie dużo wysiłku, co zaowocowało dobrym wynikiem. Patrząc na grę naszego zspołu- mieszanka rutyny i młodości, można  tylko z optymizmem czekać na kolejne spotkania.