Cenne zwycięstwo Seniorów w Kłomnicach.

Bardzo ważne zwycięstwo odniosła nasza Pierwsza Drużyna w wyjazdowym meczu w Kłomnicach.
Spotkanie rozpoczęło się od ataków gospodarzy, którzy zdecydowanie lepiej ,,weszli" w mecz, choć nie zamieniali tego na sytuacje bramkowe. Nasza drużyna starała się kontratakować i mogła zdobyć gola po dwójkowej akcji A. Bogucki- M. Nabiałek, ale bramkarz Kłomnic był na posterunku. W dalszej części gry groźnie z rzutów wolnych uderzał M. Kowalczyk, a ponownie bramkarz Gminy nie dał się zaskoczyć. W 40' pierwsza naprawdę składna akcja naszego zespołu zakończyła się  prowadzeniem. Kilka podań, zagranie do M. Kowalczyka, piłka zmyliła w końcu goalkipera i wpadła do bramki. Obrońca Kłomnic próbował jeszcze wybijać piłkę, ale ta była już w bramce, natomiast sędziowie uznali to za bramkę samobójczą.
W drugiej odsłonie dalej mieliśmy do czynienia z twardą, ostrą walką i wieloma stałymi fragmentami. Kilka razy mocno kotłowało się w naszym polu karnym, ale na straży był P. Dróżdż, który zachował czyste konto. My natomiast, po brutalnym faulu w polu karnym na M. Nabiałku, mięliśmy "11", niestety nasz kapitan przegrał pojedynek z bramkarzem. W dalszej części gry zmarnowaliśmy sytuację sam na sam. Pod koniec spotkania podwyższamy zarazem ustalając wynik na 2:0. M. Kowalczyk z rzutu wolnego trafił w mur, ale ponowił dośrodkowanie, A. Bogucki trącił piłkę, a M.Niezabitowski z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce. Był to już drugi gol w 3 meczu tej rundy naszego nominalnego stopera.
Podsumowując, zdobyliśmy bardzo cenne 3 pkt z wyjazdowego spotkania, na trudnym terenie, po zaciętej walce. Nie było to może ładne widowisko, ale Drużyna pokazała charakter, wolę zwycięstwa i ta determinacja pozwoliła odnieść sukces. 

Skład:
P. Dróżdż- M. Szyda ( 85'
P. Bednarek), M. Niezabitowski, K. Kloczkowski, K. Tyras ( 55' E.Klajnowski), , M. Nabiałek, M. Kowalczyk, E. Mazanek, D. Kowalczyk (90' R. Król), M. Kyzioł, A. Bogucki.
Rezerwa:
M. Zgrzebny, J. Latocha, P. Szczepnik
 
« wstecz