Druga porażka seniorów w "okręgówce"

Od początku było wiadomo, że mecz nie będzie łatwy. Niestety już w pierwszych minutach sędzia podyktował dla "gospodarzy", mocno dyskusyjny, rzut karny. Wyglądało to tak, że napastnik zamiast w piłkę, trafił w nogę naszego obrnońcę. Zawodnik "Pogoni" pewnie wykonał "jedensatkę" i było 1:0.

"Warta" próbowała odrabiać straty i miała ku temu swoje okazje, brakowało jednak skuteczności. Generalnie "goście" przeważali, chociaż nie można odmówić "gospodarzom" groźnych kontr. Do przerwy wynik jednak nie uległ zmianie.

Po przerwie "Warta" mocno zaatakowała i praktycznie nie schodziła z połowy rywali, niestety brakowało ostatniego, dokładnego podania. W końcu udało się skonstruować dorą akcję i z prawej strony świetnie dośrodkował M. Kowalczyk, z głębi pola wszedł A. Bogucki, który znalajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Remis i kolejne ataki "Warty", niestety nieskuteczne.

Pod koniec meczu kontrę wyprowadzili "gospodarze" i po strzale jednego z nich tor lotu piłki zmienił jeden z obrońców "Warty" kierując piłkę do własnej bramki.
Na tablicy wynik 2:1, nie starczyło już czasu na odrobienie kolejnej bramki.

Bilans po dwóch meczach wiosny nie jest zbyt optymistyczny, tym bardziej, że już w sobotę mecz określany mianem "derbów" z "Lotnikiem" Kościelec, który w tej kolejce zremisował 1:1 z "Victorią" Częstochowa, która rozbiła Mstowiam tydzień temu.

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za podopiecznych trenera G. Kokotta.

"Pogoń" Kamyk  -  "Warta" Mstów  2 : 1 (1:0) [bramka: A. Bogucki (as. M. Kowalczyk)]

Skład: S. Pustelnik - A. Marszałek, M. Niezabitowski (P. Bednarek), A. Mysłek, T. Waszczyk (D. Kowalczyk), M. Mermer, A. Bogucki (kpt.), M. Morawiak, P. Nawizowski,
M. Kowalczyk, M. Kyzioł
« wstecz