Dwie porażki na zakończenie zmagań w "Okręgówce"

Dwa ostatnie mecze nie były dobre w naszym wykonaniu. Po zapewnieniu sobie utrzymania na następny sezon, wyraźnie nastąpiło rozluźnienie w naszych szeregach. Składy personalne również były dość eksperymentalne.

W pierwyszym spotkaniu był festiwal niewykorzystanych sytuacji i proste błędy zadecydowały o porażce. Jedyną bramkę zdobył M. Kowalczyk.

Drugi mecz miał nieco inny przebieg. Do 60 minuty prowadziliśmy pewnie 3:1, choć wynik powinien być sporo wyższy. Bramki zdobyli: M. Kowalczyk, P. Nawizowski i M. Tyfel.

Od tego momentu wydarzenia w swoje ręce postanowił wziąść sędzia. Za wszęlką cenę chciał pomóc "gospodarzom" i to mu się udało. Swoimi decyzjami z każdą minutą odbierał nam ochotę do gry, a wyrzucając z boiska, bez powodu, M. Kowalczyka przelał już czarę goryczy. Grając w osłabieniu, czekaliśmy już końca. Na domiar złego w 89 minucie, z niezrozumiałych dla nikogo przyczyn, zawodnik gospodarzy brutalnie sfaulował K. Chudzika, który wylądował w szpitalu ze złamaną nogą!

Komentarzem do całości niech będzie fakt, iż Sędzią zawodów był brat faulującego zawodnika i Prezesa "Liswarty".

Kacprowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!