Kacper Tyras show-hattrick z rzutów karnych!

Niecodzienny przebieg miało kolejne spotkanie Seniorów. W ciągu 10 minut nasza drużyna prowadziła już 3:0 po trafieniu i dwóch karnych na M. Kowalczyku. Pewnym egzekutorem ‘’11” K. Tyras.

Znakomite rozpoczęcie trochę nas uśpiło i straciliśmy bramkę, ale przed przerwą A. Bogucki dobił przewrotkę M. Kowalczyka i podwyższyliśmy prowadzenie.

W drugiej odsłonie mamy kolejnego karnego, tym razem bramkarz gości postanowił znokautować A. Boguckiego. Pewnym egzekutorem, już po raz trzeci, okazał się K. Tyras. Kolejne bramki dołożyli M. Kyzioł po indywidualnej akcji i M. Kowalczyk po asyście D. Kowalczyka.

Okazałe zwycięstwo naszej drużyny, po trzech pewnie wykonanych karnych Kacpra Tyrasa, ale sytuacja w tabeli nadal nie daje nam pewności pozostania w lidze w następnym sezonie.

 

P. Dróżdż- M. Niezabitowski, P. Bednarek ( 75’ P. Szczepanik) K. Kloczkowski,  K. Tyras ( 80’ J. Latocha),  D.Kowalczyk ( 70’ M. Klajnowski) ,   M. Morawiak  (62’ R. Król),  M. Kowalczyk, M. Kyzioł ,E. Mazanek ,  A. Bogucki.

Rezerwa: D. Puczyński, M. Piasecki.

« wstecz