Kolejna porażka seniorów w niezwykłych okolicznościach.

Kolejnej porażki doznała pierwsza drużyna WARTY.
Nasi seniorzy udali się na pierwszy wyjazdowy mecz do Huty Starej. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Po składnych akcjach i dwóch trafieniach Michała Kowalczyka (dwie asysty Michał Maciejczyk),prowadziliśmy 2:0. Niestety tuż przed przerwą 2 żółtą kartką ukarany został E.Klajnowski i całą drugą połowę musieliśmy grać w osłabieniu.
Do 65' dobrze się broniliśmy i wyprowadzaliśmy groźne kontry. Jednak po jednej z akcji gospodarze obejmują prowadzenie za sprawą P.Kowalczyka, byłego zawodnika m.in. Rakowy czy Skry Cz-wa. Ten sam zawodnik w 86' przymierzył z rzutu wolnego z około 30m w samo okienko naszej bramki i doprowadził do remisu.
W doliczonym czasie po raz kolejny ten sam zawodnik dał nam się we znaki. Wyprowadził kontrę i idealnie asystował przy 3 bramce.
Mięliśmy jeszcze jedną okazję, w zamieszaniu pod bramką rywali kilka razy dobijaliśmy piłkę, jeden z naszych zawodników był też faulowany w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.
Przegraliśmy zatem, wydawać by się mogło, wygrany mecz, w dość nietypowych okolicznościach. Było to kolejne spotkanie , w którym zasłużyliśmy na zwycięstwo, a nie zdobyliśmy nawet punktu.