Kolejne zwycięstwo Seniorów.

Kolejne dobre i emocjonujące widowisko sprawiła nam Pierwsza Drużyna WARTY.

Nasi zawodnicy po wygranej w ostatnim spotkaniu chcieli pójść ,,za ciosem” i odnieść kolejne zwycięstwo.

Wynik już w 9’ otworzył M. Kyzioł. Gospodarze odpowiedzieli już kilka minut później. Kamyk powinien prowadzić, jednak uratowała nas poprzeczka. Tuż przed przerwą to my wychodzimy na prowadzenie. M. Kyzioł idealnie obsłużył M. Kowalczyka, a ten minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

W 51’ z indywidualną akcją zabrał się M. Kyzioł i ponownie obsłużył M. Kowalczyka, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. W 71’ mamy już 4:1. A. Jura wywalczył rzut karny, a pewnym egzekutorem K. Pijor.

Gospodarze ambitnie walczyli do końca i zdołali zmniejszyć rozmiary porażki w 85’ i 89’. Na więcej jednak nasza drużyna nie pozwoliła i przywiozła cenne 3pkt.

Tym zwycięstwem umocniliśmy się na 8 pozycji w tabeli, a apetyty na wyższe miejsce na koniec sezonu wyraźnie wzrosły.