Kolejny rollercoaster Seniorów.

Pierwsza drużyna podejmowała na własnym obiekcie lidera rozgrywek "Pogoń" Kamyk i pokazała niesamowity charakter, po ostatnim wysoko przegranym spotkaniu, pokonując przyjezdnych w pewnym stylu 3:2 (1:1).

Spotkanie rozpoczęło się jednak nie po myśli gospodarzy, ponieważ już w 2 minucie goście objęli prowadzenie po strzale z rzutu wolnego. Szybko odpowiedzeliśmy, bo już 2min. poźniej.Faulowany przez bramkarza w polu karnym A. Jura, a 11 wykorzystał M. Kowalczyk.
W tej odsłonie mięliśmy jeszcze strzał w słupek z rzutu wolnego przez drużynę Kamyka oraz groźny strzał M.Morawiaka po rzucie rożnym obroniony przez bramkarza.

Prowadznie objęliśmy w 64' za sprawą ładnej akcji duetu A.Jura-M.Kowalczyk. Kilka minut później i mamy 3:1. Idealna asyata A.Boguckiego i sam na sam wykorzystał A.Jura.

Kilka minut później goście dobijają piłką po strzale z rzutu wolnego. Zawodnik "Kamyka" przeszkadzał w ewidentny sposób naszemu bramkarzowi uchylając się przed piłką, ale sedziowie uznali bramkę, tłumacząc w dość "głupi" sposób swoją decyzję. Mieliśmy zatem nerwową końcówkę, z której wyszliśmy zwycięsko.

Gratulacje dla całej drużyny za determinację, wolę walki i za to, że kolejny raz potrafiła podnieść się po druzgocącej porażce.