Nieudany początek na własnym stadionie.

Nie udał się naszym Seniorom debiut przed własną publicznością w tej rundzie. 
Goście rozpoczęli od głębokiej defensywy, a to poskutkowało kilkoma sytuacjami z naszej strony. Niestety w 15' nadzialiśmy się na kontrę i straciliśmy bramkę z rzutu karnego. Trochę pomieszało nam to szyki i w  grę wdała się nerwowość. Tuż przed przerwą niefrasobliwe rozegranie piłki  i napastnik Huty stanął oko w oko z naszym bramkarzem. Udana interwencja, ale ku wielkiemu zdziwieniu  sędzia wskazał na "11" metr. Do tej pory wszyscy zastanawiają się skąd ta decyzja, gdyż interwencja była czysta, a zawodnik gości sam wbiegł w naszego goalkipera i powinien być faul na bramkarzu!
Wyszliśmy na drugą połowę z mocnym nastawieniem odrobienia strat, ale chwilę po wznowieniu gry  jedyna udana akcja tego dnia Huty zamieniona została na bramkę. 
Odpowiedzieliśmy natychmiastowo golem z rzutu wolnego M. Kowalczyka, a za chwilę piekną akcję zespołu wykończył D. Kowalczyk. Wydawało się, że uda się odwrócić losy meczu, niestety mimo ciągłych ataków nie zdobyliśmy choćby punktu.
Podsumowując, wygląda na to, że w tym sezonie nasz stadion nie jest atutem, choć to ściany powinny pomagać gospodarzom plus niezrozumiałe decyzje sędziego w ciągu całego spotkania nie pozwoliły na korzystny wynik.

Skład:
P. Dróżdż- M. Szyda ( 80'
M. Morawiak), M. Niezabitowski, K. Kloczkowski, K. Tyras ( 45' E.Klajnowski), , M. Nabiałek (25' P. Bednarek ), M. Kowalczyk, E. Mazanek, D. Kowalczyk , M. Kyzioł, A. Bogucki.
Rezerwa:
R. Król, M. Klajnowski, B. Michalik, P. Szczepanik
 
« wstecz