"Orliki" nadal bez porażki i cały czas liderem!

Drużyna "Orlików" Warty pozostaje niepokonana i po 5 kolejkach nadal przewodzi w ligowej tabeli.
Ostanie mecze prezentowały sie nastepująco:
Gmina Kłomnice- Warta 2:13 (0:8).
Spotkanie pod nasze dyktando od pierwszej minuty. Wysoka skuteczność od początku spotkania i okazałe wyjazdowe zwycięstwo.
Bramki:
B. Fiodrów x2, J. Kabacik x1, T. Mazanek x2, J. Suliga x1, D. Blachnicki x2, Ł. Lipiński x2, M. Kasprzycki x3.

Warta-Lelovia Lelów 3:2 (1:0).
Bardzo wyrównany pojedynek, który udało nam sie przeważyć na swoją korzyść.
W pierwszej połowie tylko raz pokonujemy bramkarza rywali. Po przerwie podwyższamy na 2:0 i wydawało sie, że kontrolujemy spotkanie. Jednak w kilka minut tracimy 2 przypadkowe gole i mamy emocjonującą końcówkę. W ostatniej minucie precyzyjnym strzałem popisuje się wprowadzony niewiele wcześniej A. Golba i mamy upragnione zwycięstwo.
Bramki:
T.Mazanek, J. Kabacik, A. Golba.

Warta-Stradom Cz-wa 2:2 (2:1).
 Był to jak dotąd najtrudnieszy pojedynek naszej drużyny. Przystąpiliśmy do tego meczu sporo osłabieni, ale początek wyglądał obiecująco. Mimo straty gola, udało nam się odpowiedzieć 2 trafieniami i przed przerwą wyjść na prowadzenie. Dodatkowo nasz bramkarz doznał kontuzji, a w bramce stanął, również w niepełnej dyspozycji, zawodnik z pola. Straciliśmy bramkę na wagę remisu 10 minut przed końcem spotkania i musieliśmy pogodzić się ze stratą pierwszych punktów tej wiosny.
Mimo remisu, pozostajemy jednak na prowadzeniu w tabeli.