Pełna ,,rehabilitacja " Seniorów.

Pierwasza drużyna "Warty" w pełni zrehabilitowała się za blamaż w Mrzygłodzie i odniosła dwa kolejne ligowe zwycięstwa.

Chyba niewielu wierzyło, że nasza drużyna tak szybko powstanie z kolan i wróci na właściwe tory.
Mobilizację w zespole było widać już na pierwszym treningu po feralnej porażce, a później w szatni przed kolejnym meczem - z Płomieniem Cz-wa.
Przełożyło się to na niezłą grę i korzystny wynik.

Spotkanie rozpoczeliśmy od prowadzenia po ładnej akcji i wykończeniu przez A. Boguckiego. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć wynik, ale nie trafił czysto i piłka minimalnie minęła bramkę. Tuż przed przerwą podwyższył P. Nawizowski, z rzutu karnego po faulu na M. Kowalczyku i do szatni schodziliśmy w dobrych nastrojach.

W drugiej odsłonie mieliśmy kolejne sytuacje, ale A. Jura i A. Bogucki nie znaleźli drogi do bramki. W doliczonym czasie  goście zdobyli kontaktową bramkę, ale do końcowego sukcesu poprowadził nas M. Marek broniąc kilka groźnych strzałów w ostatnich sekundach meczu.

"Warta" Mstów - "Płomień" Częstochowa 2:1 (2:0)

Skład:
M. Marek - A. Marszałek (62' P. Bednarek), M. Niezabitowski, T. Waszczyk, D. Kowalczyk, M. Morawiak (81' E.Klajnowski), M. Piasecki (82' P. Wyrzykowski), A. Jura (89' M. Sowiński), P. Nawizowski, M. Kowalczyk, A. Bogucki

Rezerwa:
M. Maciejczyk, K. Pijor, B. Michalik, M. Nabiałek

W kolejnym spotkaniu gościliśmy w Golcach u tamtejszego "Amatora". Ponownie dobre przedmeczowe nastawienie przełożyło się na niezłą grę.
Od początku ciekawe były nasze kontrataki, choć brakowało wykończenia. Groźnie na bramkę rywala strzelali M.Kowalczyk oraz M. Morawiak.

W 30' dopinamy swego. Idealną asystą popisuje sie A.Jura, a A. Bogucki dopełnia formalności. W 61' swoją kolejną bramkę w seniorach zdobywa A.Jura, który strzałem ,,między nogami" pokonuje bramkarza gospodarzy. ,,Kropkę nad i " stawia ponownie A.Bogucki pięknym strzałem z rzutu wolnego.

Gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie autorstwa J.Rokosy prawie równo z końcowym gwizdkiem sędziego.
Podsumowując, nasza drużyna chyba potrzebowała bodźca, aby zacząć grać lepiej, ,,obudzić się" i zacząć wygrywać.

Po 7 kolejkach z bilansem 3 zwycięstw, 1 remisu i 3 porażek zajmujemy dobre 8 miejsce.
Następna okazja do kolejnej zdobyczy punktowej już w sobotę, o godz.16:00 będziemy podejmować "Jedność " Boronów".

"Amator" Golce - "Warta" Mstów  1:3 (0:1)

Skład:
M. Marek - M. Niezabitowski, T. Waszczyk, D. Kowalczyk (90' M. Nabiałek), M. Kyzioł, M. Morawiak, K. Pijor (67' E. Klajnowski), A. Jura, P. Nawizowski (87' P. Bednarek), M. Kowalczyk, A. Bogucki

Rezerwa:
M. Maciejczyk
« wstecz