Pierwsza WARTA ponownie gromi, tym razem SPARTĘ Lubliniec!

Pierwsza drużyna WARTY, po przeciętnym rozpoczęciu sezonu widać, że łapie właściwe tory,  zaczyna regularnie punktować i to z wyżej notowanymi rywalami.
Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny w meczu wyjazdowym był 4 zespół tabeli, niedawny spadkowicz z czwartej ligi, SPARTA Lubliniec.
Faworyt tego spotkania był tylko jeden i na pewno nie była to nasza drużyna.
Niesieni ostatnim wysokim zwycięstwem, dobrze rozpoczęliśmy mecz stwarzając sobie dobre okazje bramkowe. Jednak na prowadzenie w 37' wyszli gospodarze po prostopadłym zagraniu i sytuacji sam na sam.
Tuż przed przerwą odpowiadamy bramką. Dośrodkowanie D. Kowalczyka z rzutu wolnego na gola głową zamienił M. Niezabitowski.
Po przerwie zanotowaliśmy kilka niemrawych minut, ale sygnał do ataku dał M. Morawiak. Wywalczył piłkę w środku boiska, idealnie obsłużył M. Kowalczyka, a ten ze spokojem wykończył akcję. Kolejne kilka minut to  prawdziwy nokaut! 55' M. Kyzioł do M. Kowalczyka, a ten prawą nogą trafia w okienko bramki rywali. 57' z rzutu wolnego M. Kowalczyk do A. Boguckiego i ten strzałem głową również w okienko podwyższa wynik. 59' i ponownie A. Bogucki głową, asystuje M. Kyzioł. 62' ponownie asysta M. Kyzioła i 3 bramka M. Kowalczyka w sytuacji sam na sam. 5 bramek w ciągu 9 minut to naprawdę imponujący wyczyn! Rywal ''na kolanach" a my możemy pomału świętować triumf. Lekkie rozluźnienie kosztuje nas utratę bramki w 72', ale to my zadaliśmy decydujący cios. Na 7:2 wynik ustalił w 82' M. Kyzioł, a tym razem asystował strzelec hattricka M. Kowalczyk. 
Kolejne wysokie zwycięstow naszej drużyny w imponującym stylu. Do końca rozgrywek już tylko dwa spotkania i  możemy żałować, że tylko dwa!


SKŁAD:

P. Dróżdż- M. Niezabitowski, K. Kloczkowski,  , D.Kowalczyk ,   E. Klajnowski   (65’E. Mazanek),  K. Pijor (81’ J. Latocha) ,  K. Tyras (60’ P.Bednarek), M. Kowalczyk,  M.Morawiak  ,  M.Kyzioł,   A. Bogucki.

Rezerwa:
M.Nabiałek, B.Michalik, M. Tyfel
 
« wstecz