Pierwsze zwycięstwo Seniorów!

Pierwsza drużyna WARTY zdobyła premierowe punkty, pokonując na wyjeździe LOTNIKA Kościelec 4:2.

Pączatek spotkania należał do gospodarzy, którzy ruszyli intensywnie do ataku. To my jednak wychodzimy na prowadzenie w 14-tej minucie. Po dośrodkowaniu M. Tyfla, pewnie sytuację wykorzystał A. Bogucki. LOTNIK dalej atakował i miał swoje sytuacje - strzał w poprzeczkę oraz słupek po zamieszaniu w polu karnym, ale my również mamy swoje okazje. W 27-mej minucie gospodarze po strzale z dystansu doprowadzają jednak do wyrównania. Odpowiadamy kilka minut przed przerwą. Ładna akcja z pierwszej piłki i faulowany w sytuacji sam na sam jest M. Kowalczyk. Pewnym egzekutorem rzutu karnego P. Nawizowski.

Druga odsłona to szybkie podwyższenie wyniku. Dośrodkowanie z rzutu rożnego P. Nawizowskiego na gola głową zamienia ponownie A. Bogucki.
Od tej pory staramy się kontrolować spotkanie, mamy swoje sytuacje, strzelamy nawet prawidłowo bramkę, ale boczny sędzia, niewiedzieć czemu, podniósł chorągiewkę...
W 70-tej minucie tracimy gola - piłka po rykoszecie znajduje drogę do naszej bramki. Dalej mamy kilka kontr, natomiast brakuje wykończenia. LOTNIK  oddaje kilka groźnych strzałów, ale dobrze dysponowany tego dnia M. Marek wychodzi obronną ręką.

W 90-tej minucie przypieczętowaliśmy zwycięstwo. Po zagraniu A. Boguckiego, indywidualną akcją popisał się A. Jura i ustalił wynik na 4:2.

Cieszą pierwsze punkty w nowym sezonie, a wygrana na wyjeździe powinna cieszyć jakby podwójnie. Zespół zagrał ambitnie od początku do końca, walczył o każdą piłkę, co przełożyło sie na wynik. Jest to dobry prognostyk na kolejne spotkania, a to już w najjbliższą środę 30.08 o godz. 17:00, kiedy to podejmować będziemy STRADOM Cz-wa. Serdecznie zapraszamy!