Pierwszy punkt seniorów na wiosnę

Po trzech porażkach z rzędu, w końcu udało się zdobyć pierwszy punkt. Przypomnijmy, że tydzień temu "Warta" przegrała na własnym obiekcie 1:3 z "Lotnikiem" Kościelec.

Wracając na krótko do tego spotkania, "gospodarze" prowadzili 1:0 po bramce A. Mysłka i asyście M. Kyzioła. "Lotnik" wyrównał bramką z rzutu wolnego, gdzie błąd popełnił nasz bramkarz źle ustawiając sobie "mur". Druga i trzecia bramka dla "gości" padła po błędach obrońców "gospodarzy". Wynik końcowy 1:3, 0 punktów po trzech kolejkach i mocno "poszarpane" morale w drużynie "Warty".

Do Kłomnic zawodnicy "Warty" jechali mocno zmotywowani, aby w końcu przerwać niechlubną passę porażek. Niestety początek spotkania nie był dość udany, ponieważ już po kilkunastu minutach "Gmina" prowadziła 1:0 po strzale z rzutu wolnego. W tym przypadku również można się doszukać błędu w ustawieniu "muru". "Warta" atakowała chcąc doprowadzić do remisu i to w końcu się udało. Po zagraniu ręką, zawodnika z Kłomnic, w polu karnym sędzia wskazał na "11-tkę", a pewnym egzekutorem okazał się P. Nawizowski.

Zarówno do przerwy jak i do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Mecz nie był ładny dla oka, było dużo walki w środku pola, a mało klarownych sytuacji do strzelenia bramek z obu stron.

Jeden punkt po 4 kolejkach to wynik mało imponujący, aczkolwiek dobrze, że w końcu udało się go zdobyć. Za tydzień kolejny, ciężki mecz na obiekcie w Mstowie z drużyną "Amatora" Golce.

Poniżej galerie z meczów z "Lotnikiem" Kościelec oraz "Gminą" Kłomnice przygotowane przez M. Kloczkowskiego.
« wstecz