Porażka i wysokie zwycięstwo Seniorów.

Podrażniony  ostatnią porażką 3:5 z WARTĄ Kamieńskie Młyny, nasz zespół do kolejnego spotkania przystąpił mocno zdeterminowany, aby  osiągnąć zwycięstwo.
 
Mecz rozpoczęliśmy od kilku ciekawych akcji, a już w 12 min. jedną z nich zamieniliśmy na bramkę. Dośrodkowanie E. Klajnowskiego i precyzyjny strzał głową A. Boguckiego.
Mięliśmy kolejne okazje m.in. strzały M. Kyzioła i M. Kowalczyka, ale bez efektu bramkowego. Goście natomiast w 29’ wykorzystali jedyną okazję z rzutu wolnego.
Po stracie bramki w nasze poczynania wdała się lekka nerwowość i dopiero zdobyta bramka przez M.Kowalczyka (as. K.Pijor) na 2:1 w 55’ pozwoliła nam wrócić do gry z początku spotkania.  I tak ,,poszliśmy za ciosem” i w  60’ mamy kolejnego gola. K.Tyras obsłużył M. Kowalczyka a ten silnym strzałem po krótkim rogu umieścił piłkę w bramce. 6 min. później po dośrodkowaniu M. Kowalczyka z rzutu rożnego A. Bogucki ponownie głową podwyższył na  4:1. W 74’ ponownie A. Bogucki tym razem wykorzystuje sam na sam i notuje hattrick!
Ozdobą spotkania była natomiast ostatnia bramka WARTY- uderzenie D. Kowalczyka w samo okienko bramki gości w 83’.
Zanotowaliśmy zatem wysokie zwycięstwo po skutecznej i dobrej grze całego zespołu.
Gratulujemy i liczymy, że w kolejnych meczach utrzymamy dobry poziom!
 
Skład:
P.Dróżdż- K. Pijor (78’ J.Latocha), M. Niezabitowski, K.Kloczkowski, K. Tyras (M. Nabiałek), E. Klajnowski (65’ P.Bednarek), M. Morawiak (75’ P. Szczepanik), D. Kowalczyk, M. Kowalczyk, M. Kozioł, A. Bogucki.
Rezerwa:
B. Michalik, M. Tyfel.
 
« wstecz