Porażka na inaugurację.

Drużyna Seniorów zaczęła rundę jesienną od porażki. Rywalem był beniaminek ligi "Orzeł" Kiedrzyn.

Pierwsza połowa wyrównana, z okazjami bramkowymi z obu stron. Wynik otworzyli gospodarze, po dobitce strzału obronionego przez M. Marka. Tuż przed przerwą odpowiedzieliśmy bramką D. Kowalczyka, po idealnej asyście A. Jury. Bramka ,,do szatni" napawała optymizmem przed drugą częścią gry.

Niestety dość szybko i w łatwy sposób stracone kolejne dwie bramki (z karnego i rożnego) wyraźnie podcięły nam skrzydła i dodały wiary gospodarzom. Próbowaliśmy strzelić bramkę kontaktową, ale odsłonięci, narażaliśmy się na kontry. Jedna z nich zakończyła się kolejną bramką Kiedrzyna.
Stać nas było jeszcze na jedno trafienie autorstwa P. Nawizowskiego w końcówce meczu.

Podsumowując, zaliczyliśmy "falstart" na początku rozgrywek, ale zestawienie, szczególnie bloku obronnego, było w tym spotkaniu mocno eksperymentalne i wynik trzeba przyjąć z pokorą i szacunkiem.

Okazja do "rehabilitacji" już w najbliższą sobotę, o godz. 17:00 na własnym boisku podejmiemy "Zielonych" Żarki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.