Porażka seniorów z Kłomnicami

W miniony weekend do Mstowa przyjechała drużyna GLKS "Gminy" Kłomnice. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna
"przyjezdnych", ale to "Warta" objęła prowadzenie po bramce A. Boguckiego, który po strzale w poprzeczkę
wbił spadającą piłkę pod jego nogi do bramki. Niestety po kilku minutach "goście" wyrównali, a chwilę później
dołożyli drugą bramkę i było 1:2. Oznaczało to kolejne w tym sezonie odrabianie strat. Nie trzeba było długo
czekać, akcja pod bramką Kłomnic, A. Bogucki przytomnie podał do M. Kyzioła, który doprowadził do remisu.

Niedługo przed przerwą, nastroje gości popsuła druga żółta, a w efekcie czerwona kartka dla naszego stopera,
M. Niezabitowskiego, który faulował zawodnika "gości". Faul oczywiście bezdyskusyjny, ale czy na kartkę ?
Sytuacja dość kontrowersyjna i dyskusyjna. Wiadomo było, że grając w osłabieniu, nie będzie łatwo o
korzystny rezultat. Wynik do przerwy nie uległ zmianie i na tablicy widniał remis 2:2.

Druga połowa, tak jak można było się tego spodziewać, była ciężka dla "gospodarzy". Grając w osłabieniu
i po błędach w bloku defensywnym "Warta" straciła dwie bramki. Piłkarze z Mstowa próbowali atakować i mieli
okazję na odrobienie strat, ale zabrakło skuteczności, czasu i jednego zawodnika na placu gry.

Mecz zakończył się porażką gospodarzy 2:4, ale grając w wyrównanych składach spokojnie można było osiągnąć
remis, a nawet pokusić się o 3 punkty.

Za tydzień niesamowicie trudny wyjazd do Golców, którzy w tej kolejce pokonały "Lotnika" Kościelec 2:1.
Życzymy powodzenia, ponieważ biorąc pod uwagę układ tabeli i dorobek punktowy poszczególnych zespołów,
każdy punkt jest "na wagę złota".

"Warta" Mstów  -  GLKS Gmina Kłomnice  2 : 4 (2 : 2) [bramki: A. Bogucki, M. Kyzioł]