Powrót Seniorów na wygraną ścieżkę.

,,Z nieba do piekła i z powrotem”, tak można podsumować ostatnie spotkanie naszej Pierwszej Drużyny.

Zaczęło się doskonale, już w 6’ E. Mazanek precyzyjnym strzałem dał nam prowadzenie, finalizując idealną akcję zespołu. Niestety w 16 i 19’straciliśy prowadzenie po dwóch rzutach rożnych i biernej postawie całej drużyny. W 28’ przegrywaliśmy już 1:3 po niefrasobliwym rozegraniu piłki od tyłu. Po tym jakby nas sparaliżowało, gdyż goście mieli jeszcze dwie doskonałe okazje, ale tylko szczęściu zawdzięczamy, że nie podwyższyli prowadzenia.

Przed przerwą łapiemy kontakt, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego E. Mazanka i uderzeniu głową A. Boguckiego.

Na drugą odsłonę wychodzimy jak inny zespół. Od początku ruszyliśmy na rywala, czego efektem bramka na 3:3, znów po składnej akcji i wymianie kilku podań, autorstwa A. Boguckiego. W 56’ na prowadzenie wyprowadził nas E. Mazanek po asyście M. Kowalczyka.

W dalszej części spotkania dalej atakujemy czego efektem gole A. Boguckiego i M. Kowalczyka, który w doliczonym czasie ustalił wynik po asyście J. Latochy.

Dodać trzeba, że zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, gdyż mięliśmy jeszcze poprzeczkę, dwie sytuacje sam na sam, nie odgwizdany karny i goście wybijali piłkę z pustej bramki po lobie M. Kowalczyka.

Podsumowując, drużyna pokazała charakter, mimo niekorzystnego obrotu wydarzeń potrafiła się podnieść i odnieść efektowne zwycięstwo!

Skład:

P. Dróżdż- P. Figzał,P. Szczęsny, K. Tyras, D.Kowalczyk 85’( M. Maciejczyk) ,   R. Król ( 56’ M. Nabiałek),  P.Bednarek , M. Kowalczyk, M. Kyzioł, E. Mazanek ,  A. Bogucki ( 90’ J. Latocha).

Rezerwa:

D. Puczyński.

 

« wstecz