Remis Seniorów na trudnym terenie.

Pierwsza drużyna grała wyjazdowe spotkanie w Woźnikach.
W wyjściowym zestawieniu zabrakło kilku podstawowych zawodników (kartki, kontuzje), szansę dostali więc rezerwowi.

Wynik spotkania otworzyła nasz drużyna, a dokładnie M. Kowalczyk, który pięknym uderzeniem w okienko (piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki) pokonał bramkarza gospodarzy. Z prowadzenia cieszyliśmy się dokładnie 6min. Wtedy to do odbitej piłki po stałym fragmencie doszedł zawodnik gospodarzy i równie pięknym uderzeniem (z przewrotki) doprowadził do remisu.

W tej odsłonie mieliśmy jeszcze kilka okazji. Dwukrotnie próbował A. Bogucki - raz w spojenie, raz tuż nad poprzeczką, T. Waszczyk nieczysto trafił z bliskiej odległości, a także trudny strzał z rzutu wolnego M. Kyzioła obronił bramkarz. Gospodarze mieli natomiast słupek po rzucie rożnym.

Druga odsłona nie ułożyła się po naszej myśli. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał M. Niezabitowski i wiadomym stało się, że ostatnie 30minut spotkania będziemy się już tylko bronić. Musieliśmy dokonać korekty w ustawieniu co od razu poskutkowało doskonałą sytuacją gospodarzy. Na nasze szczęście dobrą interwencją popisał się M. Marek. Woźniki mocno naciskały, ale ,,biły głową w mur", my natomiast mieliśmy jeszcze uderzenie w słupek po stałym fragmencie, ale wynik nie uległ już zmianie.

Wynik remisowy z trudnego wyjazdu należy przyjąć z szacunkiem, również dlatego, iż długo graliśmy jednego zawodnika mniej.

Skład:
M. Marek - K. Pijor, T. Waszczyk, M. Niezabitowski, P. Bednarek, M. Sowiński (55' P. Wyrzykowski), M. Piasecki, M. Kyzioł, D. Kowalczyk, M. Kowalczyk, A.Bogucki (kpt.)

Rezerwa:
S. Pustelnik, M. Maciejczyk, M. Nabiałek, B. Michalik


 
« wstecz