Remis "seniorów" w przedostatniej kolejce rundy jesiennej

W ramach 14-tej kolejki rozgrywek Klasy Okręgowej, "Warta" na własnym obiekcie podejmowała "Piasta" Przyrów.

Mecz rozpoczął się świetnie dla "gospodarzy", bo już w 4-tej minucie wyszli na prowadzenie. Próba dośrodkowania T. Waszczyka zamieniła się na strzał nie do obrony dla bramkarza i było 1:0. Prowadzenie nie trwało jednak długo, ponieważ kilka minut później "goście" wyrównali. Po lekkim i, wydawałoby się, niegroźnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do własnej bramki skierował M. Kyzioł. Bramkarz nie miał w teh sytuacji nic do powiedzenia. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, chociaż obie strony starały się stworzyć zagrożenie. Najlepszą sytuację do zmiany wyniku miał A. Bogucki, który świetnie uderzył głową, piłka "przełamała" ręce interweniującego bramkarza, ale zwolniła na tyle, że obrońca wybił ją z lini bramkowej.

Druga odsłona przyniosła dużo walki i kolejne gole. Na 2:1 dla gospodarzy podwyższył A. Bogucki, który po podaniu M. Kotyli, w sytuacji "sam na sam" świetnie podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem. Po kilkunastu minutach było już 3:1, dośrodkowanie w pole karne świetnie zgrał głową A. Mysłek, a bramkę zdobył P. Nawizowski. Przy takim wyniku zawodnicy "Warty" poczuli się chyba zbyt pewnie i stwierdzili, że spokojnie "dowiozą" taki wynik do końca spotkania. Niestety nic bardziej mylnego, rozprężenie, brak koncentracji "gospodarzy" i ambitna gra do końca "gości" z Przyrowa spowodowała, że mecz zakończył się remisem 3:3. Przy stanie 3:1 zawodnicy z Mstowa mieli świetną okazję na "dobicie" rywali, ale w świetnej sytuacji spudłował E. Klajnowski.

Kilka strat, drobnych błędów i niewykorzystanych sytuacji do podwyższenia prowadzenia "Warty" przyniosła podział punktów.
Obecnie drużyna plasuje się na siódmej pozycji w tabeli i bardzo ciężko będzie awansować wyżej, tym bardziej, że w ostatniej kolejce jesieni czeka bardzo trudny mecz wyjazdowy z liderem, drużyną KS "Stradom-AJD" Częstochowa.

Poniżej krótka fotogaleria z meczu przygotowana przez M. Kloczkowskiego.
(należy kliknąć na zdjęcie, żeby powiększyć)

przyrow przyrow przyrow przyrow

przyrow przyrow przyrow przyrow

przyrow przyrow przyrow przyrow

przyrow przyrow przyrow przyrow

przyrow przyrow przyrow przyrow

przyrow
« wstecz