Seniorzy na remis z Kościelcem.

Seniorzy w kolejnym swoim spotkaniu zremisowali z rywalem zza miedzy po ciekawym i emocjonującym spotkaniu 2:2.
Nasza drużyna przystąpiła do meczu bez trzech podstawowych zawodników z poprzedniej kolejki i można było mieć obawy o postawę naszych zawodników.

Lepiej w mecz weszli goście co udokumentowali bramką już w 10' przy biernej postawie naszych graczy.
Zadziałało to jednak pozytywnie, jak przysłowiowy zimny prysznic, który wyraźnie obudził naszych zawodników. 
Efekt nastąpiłj już w 20'. E. Klajnowski wyłuskał piłkę w środku pola, uruchomił D. Kowalczyka, a ten idealnie obsłużył M. Kyzioła, który dał nam gola strzałem głową.
Dalej nacieraliśmy na rywala, groźnie strzelał z rzutów wolnych D. Kowalczyk oraz po rożnym głową M.Niezabitowski, ale bramkarz gości wyczyniał "cuda".
W 39' dopięliśmy swego. M. Kyzioł zagrał prostopadle do A. Boguckiego a ten wyprzedził obrońcę i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

Po przerwie goście ruszyli do ataku, ale nic z tego nie wynikało. W 64' tracimy jednak bramkę po strzale głową z rzutu wolnego.
Rzucamy wszystko na jedną szalę, dążąc do zwycięstwa. Mamy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola m.in. sam na sam E. Mazanka, kilka strzałów D. Kowalczyka, uderzenie z wolnego A. Boguckiego....wszystko broni bramkarz Lotnika.
Mecz  kończy się wynikiem remisowym 2:2, choć z przebiegu spotkania wydaje się, że zasłużylismy na komplet punktów.

Skład:

P. Dróżdż- M. Niezabitowski, K. Tyras, M.Nabiałek , P. Szczepanik (75’ J. Latocha), D.Kowalczyk ,   E. Klajnowski ,  P.Bednarek, E. Mazanek,  M.Kyzioł, A. Bogucki.

« wstecz