Seniorzy remisowo w Przyrowie.

Po trzech porażkach z rzędu nasi Seniorzy zanotowali remis w wyjazdowym spotkaniu w Przyrowie.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, gdyż objęli prowadzenie już w 10’ po strzale z rzutu wolnego.

Odpowiedzieliśmy już w 14’ za sprawą E. Mazanka. W 23’ Piast ponownie wyszedł na prowadzenie po rzucie rożnym. Mimo kilku okazji wynik do przerwy pozostał bez zmian.

Druga odsłona to nieustanne ataki naszej drużyny. Odnotować trzeba dwie poprzeczki, kilka interwencji bramkarza oraz dwa niepodyktowane karne dla naszej drużyny. W końcu w 85’ doprowadzamy do wyrównania, ponownie za sprawą E. Mazanka, który precyzyjnym strzałem wykończył składną akcję. W doliczonym czasie mięliśmy sporo kontrowersji. Strzeliliśmy gola, po czym sędziowie nie mogli się zdecydować, czy był spalony, czy faul, w każdym razie bramki nam nie uznali…. i zakończyli spotkanie.

Zagraliśmy niezłe zawody, niestety uzyskaliśmy wynik , który nie do końca nas usatysfakcjonował.

 

SKŁAD:

P. Dróżdż- M. Niezabitowski, K. Kloczkowski (85’ D. Puczyński),  K. Tyras, M. Tyfel, D.Kowalczyk ,   M. Morawiak  (78’ P. Szczepanik) ,  M. Kowalczyk, M. Kyzioł ( 15’ M. Kyzioł), E. Mazanek ,  A. Bogucki.

Rezerwa:

B. Michalik.

« wstecz