Seniorzy wrócili do treningów

Na początek wspomnijmy o dość istotnej zmianie w "pierwszej" drużynie. Dotychczasowy trener oraz jeden z podstawowych zawodników, Marcin Kotyla, odszedł do "Gromu" Cykarzew. Powodem odejścia był brak porozumienia z zarządem "Warty" co do nowej umowy trenera. Takie rzeczy się zdarzają, dlatego życzymy powodzenia i sukcesów z nową drużyną.

Bardzo miło jest nam poinformować, że na miejsce trenera Kotyli przyszedł, bardzo dobrze wszystkim znany, Gotthard Kokott, który zna nasz klub jak mało kto.
To właśnie pod jego okiem zawodnicy rozpoczęli przygotowania. Zawodnicy trenują 3 razy w tygodniu na hali sportowej w Mstowie.

Na chwilę obecną kadrowo nie odnotowaliśmy żadnych zmian (oprócz M. Kotyli). Nikt nie odszedł, nikt nie przyszedł, ale zostało jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia rozgrywek, dlatego niewykluczone, że jakieś roszady mogą nastąpić.

Są już wstępnie umówione mecze sparingowe, pierwszy odbędzie się w niedzielę 05.02 o godzinie 11:00 na obiekcie "Skry" Częstochowa. Przeciwnikiem "Warty" będzie drużyna "Okszy" Łobodno, która na co dzień występuje na boiskach "A-klasowych".
« wstecz