Seniorzy z kompletem punktów w Babienicy.

Pechowe porażki oraz remisy w meczach, gdzie powinniśmy zdobywać komplety punktów. To krótkie podsumowanie początku rozgrywek rundy jesiennej w wykonaniu naszych Seniorów.

Kolejnym naszym rywalem była piąta drużyna tabeli ORZEŁ Psary/Babienica. Faworyt był jeden, tym bardziej grając na swoim terenie.

Wyszliśmy na to spotkanie mocno zdeterminowani, podrażnieni ostatnimi wynikami z wielką wolą zwycięstwa, co było widać od pierwszego gwizdka.

Całkowicie zdominowaliśmy rywala, raz po raz atakując bramkę gospodarzy.

W 20’ otworzyliśmy wynik. Faulowany w polu karnym M. Kowalczyk, egzekutorem E. Klajnowski. Niedługo potem powinniśmy prowadzić 2:0, ale drugiego karnego Eryk trafił w słupek. Mieliśmy jeszcze dwie znakomite okazje. M Kowalczyk nieudanie próbował lobować bramkarza, a w kolejnej sytuacji nie pomogła nierówna murawa, kiedy to piłka „skoczyła” Michałowi tuż przed bramką po zagraniu M.Morawiaka.

W 56’ w końcu Michał Kowalczyk znalazł drogę do siatki.  Idealnie zablokował wybicie bramkarzowi gospodarzy i ze spokojem podwyższył na 2:0.

65’ to przypadkowa ręka w naszym polu karnym i Orzeł złapał kontakt z rzutu karnego.

W 77’ M. Kowalczyk bezpośrednio z rzutu wolnego z połowy boiska dał nam prowadzenie 3:1. Niebagatelną rolę w tej sytuacji odegrał nasz kapitan A. Bogucki, który wydawało się, że trąci piłkę, czym całkowicie zmylił bramkarza rywali. Chwilę później już nie było wątpliwości. Andrzej zakręcił przeciwnikiem w polu karnym i precyzyjnym strzałem wyprowadził nasz zespół na spokojne prowadzenie 4:1.

W doliczonym już czasie gospodarze strzelili drugą bramkę po dobitce rzutu rożnego, ale to nasz zespół cieszył się z pierwszego wyjazdowego zwycięstwa!

Gratulujemy i życzymy aby to zwycięstwo odwróciło nieprzychylną do tej pory passę naszego zespołu.

SKŁAD:

P. Dróżdż- M. Niezabitowski, , K. Tyras, M.Nabiałek , M.Morawiak, D.Kowalczyk ,  M.Kowalczyk,  , E. Klajnowski ( 83’ P.Bednarek) , K.Pijor, M.Kyzioł, A. Bogucki.

Rezerwa:

S. Pustelnik.

« wstecz