Seniorzy znów zwycięzscy.

Kolejnym rywalem Pierwszej drużyny była ostatnia w tabeli Victoria Cz-wa. Jak trudno grało nam się z ostatnimi zespołami, nie łatwo zapomnieć, także mobilizacja przed spotkaniem była pełna.

Wynik otworzyliśmy już w 11’ po zespołowej akcji i asyście M.Kyzioła, za sprawą precyzyjnego uderzenia A.Boguckiego. Na 2:0 podwyższył A.Jura w sytuacji sam na sam, po asyście M.Kowalczyka. Na 3:0 tym razem M.Kowalczyk po ładnej zespołowej akcji z pierwszej piłki i ponownej asyście M.Kyzioła.

Ambitnie grający gospodarze zdobyli gola po stałym fragmencie. My natomiast odpowiedzieliśmy bramką do szatni. Kolejna asysta M.Kyzioła i swoją drugą bramkę zdobył A.Bogucki.

W drugiej odsłonie wynik nie uległ zmianie choć okazji bramkowych nie brakowało.

Tym zwycięstwem nasza drużyna zapewniła sobie pewne utrzymanie, umacniając się na 7 pozycji w tabeli, która jest znakomitą wyjściową do pięcia się w górę. Miejmy nadzieję, ze nasz zespół pójdzie ,,za ciosem” i skończy rozgrywki w pierwszej 6, a może nawet w piątce. Życzymy powodzenia!

SKŁAD:

S.Pustelnik-  D.Kowalczyk ( 54’P.Nawizowski) ,  P. Wyrzykowski (67’ M.Nabiałek) , A.Marszałek, M.Kowalczyk,  P.Bednarek , A.Bogucki , M.Morawiak , A.Jura,  M.Piasecki, M.Kyzioł.

Rezerwa:

 P.Dróżdż.

« wstecz