Sporo emocji, 10 bramek i pierwsze zwycięstwo Seniorów.

Po źle rozpoczętym spotkaniu ( już w 8’ stracona bramka po rzucie rożnym) w miarę upływu czasu zaczęliśmy wracać na ,,właściwe  tory” i udokumentowaliśmy to bramką K. Pijora po asyście M.Kowalczyka. Kilka minut później asystent stał się strzelcem. Michał precyzyjnie ,,zdjął pajęczynę” z rzutu wolnego i prowadziliśmy 2:1. Tuż przed przerwą, zamiast kontrolować spotkanie i zejść z prowadzeniem, nadzialiśmy się na kontrę i straciliśmy bramkę do szatni.

W 62’ precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił M. Niezabitowski, a kilka minut później na 4:2 podwyższył A. Bogucki po  dograniu D. Kowalczyka.

Niestety tuż po wznowieniu gry ze środka boiska chwila dekoncentracji kosztowała nas ponowną stratę gola. Goście ambitnie dążyli do wyrównania i osiągnęli cel w 84’.

Gdy wydawało się, że już w tym meczu nic się nie zmieni, w samej końcówce w zamieszaniu pod bramką rywala idealnie znalazł się J. Latocha, który uderzył z sytuacyjnej piłki na tyle precyzyjnie, że ponownie objęliśmy prowadzenie. Decydujący cios zadał w doliczonym czasie ponownie A. Bogucki, po asyście z rzutu rożnego M.Kowalczyka i mogliśmy cieszyć się z pierwszego w sezonie zwycięstwa.