Trampkarze z kompletem punktów w zaległych meczach.

Dwoma wygranymi, zaległymi spotkaniami z "Polonią" Poraj nasi Trampkarze zakończyli rozgrywki w tej rundzie.

Pierwsze spotkanie, odbywające sie na naszym obiekcie, rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść wysoko, aż 8:1.
Początek należał do przyjezdnych, ale my odpowiadamy bramką w 10' za sprawą K. Drabowicza. Kolejne ataki Poraja, a ponownie to my zdobywamy gola. Tym razem N. Nabiałek wpisuje się na listę strzelców. Na 3:0 strzałem z dystansu podwyższa M. Margas i na przerwę schodzimy przy 3:0.
Wydarzenia z pierwszej części wyraźnie podcięły skrzydła przyjezdnym, a my dokładamy kolejne trafienia i cieszymy się z okazałego zwycięstwa.

Bramki: K. Drabowicz x3, N. Nabiałek x2, Sz. Walaszczyk, M. Margas i M. Gradzik po 1.

Skład:
M. Kokott-R. Purgal, M. Kasprzycki, Sz.Walaszczyk, M. Margas, A. Puczyński, J. Pawłowski, A.Charaziak, N.Nabiałek, D. Chromiak, K. Drabowicz, M. Gradzik.

Drugie spotkanie, tym razem w Poraju, było dla nas dużo trudniejsze. Prowadziliśmy po pięknym strzale z dystansu
Sz. Walaszczyka, ale tuż przed przerwą błąd w komunikacji naszej defensywy wykorzystują gospodarze. Mecz jest bardzo wyrównany, a kilkoma pewnymi interwencjami popisuje sie nasz bramkarz M. Kokott.
W końcu przeprowadzamy ciekawą akcję za sprawą dwójki N. Nabiałek - K. Drabowicz i mamy prowadzenie.
3 min. później ponownie K. Drabowicz i podwyższamy na 3:1. Tuż przed końcem Kacper ustala wynik na 4:1 kompletując hattrick.

W ten sposób drużyna Trampkarzy zakończyła rozgrywki tej jesieni, plasując się w końcowym rozrachunku na dobrym 3 miejscu w ligowej tabeli.  Gratulujemy!