Trzecie z rzędu, wysokie zwycięstwo Seniorów!

Kolejnym wysokim zwycięstwem zakończyło się spotkanie Seniorów WARTY.

Zawodnicy byli mocno zdeterminowani by podtrzymać dobrą passę i może do meczu przystąpili aż zanadto zmotywowani, bo początkowy fragment to duża nerwowość, proste straty, niedokładne podania. Dość długo wchodziliśmy w mecz, ale z upływem minut zaczęliśmy sobie stwarzać doskonałe okazje. W tym fragmencie na listę strzelców powinien wpisać się A. Bogucki. Raz jego strzał obrońca gości zablokował w pustej bramce, potem w idealnej sytuacji nieczysto trafił w piłkę, a na koniec uderzył w spojenie bramki. Groźnie z dystansu uderzał M.Morawiak, a pod koniec pierwszej połowy strzał K.Pijora ponownie został zablokowany w pustej bramce.

Druga odsłona to już koncert naszej drużyny. Tuż po rozpoczęciu M.Kowalczyk dośrodkował na głowę do A. Boguckiego a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. W 50’ już sam M.Kowalczyk wykończył sytuację strzałem po długim rogu po asyście D.Kowalczyka.

Goście co prawda złapali kontakt w 55’, ale była to chyba jedyna sytuacja bramkowa przyjezdnych  w całym spotkaniu. Już 2 min. później faulowany w polu karnym M.Kowalczyk, a pewnym egzekutorem ponownie A. Bogucki. Dalej dążyliśmy do podwyższenia i  Andrzej powinien skompletować hattricka po prostopadłym zgraniu M.Morawiaka, ale zbyt długo zwlekał z wykończeniem dogodnej okazji. Sam Marcel również miał ciekawą okazję, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 88’ kapitalnym strzałem w samo okienko popisał się D. Kowalczyk podwyższając na 4:1, a w doliczonym już czasie goście trafili samobója po dośrodkowaniu z rzutu wolnego E. Mazanka.

Podsumowując, kolejne pewne, wysokie zwycięstwo i oby seria trwała nadal. Rywal w kolejnym spotkaniu to wicelider tabeli K.S. Panki. Czy nasz zespół pójdzie za ciosem i sprawi następną niespodziankę?