Wygrana Seniorów z Gminą Kłomnice

Świetne widowisko i festiwal bramek obejrzeli kibice przybyli na mecz pierwszej drużyny Warty.

Strzelanie rozpoczął po składnej zespołowej akcji i asyście M. Kyzioła w 39’, D. Kowalczyk. Niestety z prowadzenia cieszyliśmy się tylko kilka minut. Do przerwy zatem 1:1, choć mięliśmy okazje do podwyższenia m.in. strzał w poprzeczkę M. Kyzioła.

Druga odsłona to szybki rzut karny dla naszego zespołu, ale niestety spudłowany.

Kilka minut później kolejne ,,wapno” tym razem pewnym egzekutorem K. Pijor.

Ponownie nie cieszymy się zbyt długo, bo w 57’ mamy remis. Dalej mięliśmy festiwal strzelecki z obu stron. 59’ M. Morawiak i 3:2, as. A.Bogucki. 60’  3:3.  63’ D. Kowalczyk 4:3, as. M. Kyzioł. Gdy wydawało się, że dłużej utrzymamy prowadzenie, drugą żółtą kartkę otrzymał K. Pijor. Gra w 10 od razu spowodowała stratę gola i ponowny remis w 77’ 4:4.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, wprowadzony chwilę wcześniej M. Maciejczyk, dał nam zwycięskiego gola po dośrodkowaniu M. Kowalczyka.

Cenne zwycięstwo w ,,szalonym” meczu, gdzie 4-krotnie wychodziliśmy na prowadzenie, a dopiero w doliczonym czasie i to grając w dziesiątkę potrafiliśmy przechylić szalę na swoją korzyść .

Drużyna pokazała prawdziwy charakter, wolę walki, natomiast okupiła to też kontuzją. Nasz doświadczony zawodnik T. Waszczyk doznał urazu, który wyklucza go do końca sezonu. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!