Wyjazdowy remis Seniorów

Pierwasza drużyna "Warty" gościła w Szczekocinach.

Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, raz po raz atakując bramkę rywali. Najlepsza akcja tego fragmentu to sytuacja A. Jury, którego strzał z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Między 23 a 27 minutą zdarzył nam się fatalny przestój, którego konsekwencją były 2 stracone bramki w banalny sposób.

Mocno zmotywowani w przerwie nasi zawodnicy dobrze rozpoczęli drugą połowę. Ponownie A. Jura bliski zdobycia gola, ale jego strzał bramkarz końcem palców kieruje na poprzeczkę.

Cały czas w tym fragmencie wywieraliśmy presję na rywalach, co przyniosło efekt po dośrodkowaniu z rzutu wolnego M. Kowalczyka i bramce A. Boguckiego.
"Sparta" miała swoją jedyną okazję w tej odsłonie, kiedy to nasz stoper postanowił zabawić się z piłką przy polu karnym, na nasze szczęście udało się ten błąd naprawić.
Do remisu doprowadziliśmy kilka minut przed końcem. Idealna asysta A. Jury i obrońca gospodarzy przeciął podanie do A. Boguckiego strzelając "samobója". Gdyby nie ta interwencja, nasz zawodnik miałby i tak przed sobą pustą bramkę.

Na podwyższenie wyniku zabrakło już czasu, ale jeden punkt z meczu wyjazdowego trzeba uznać i tak za cenny.

Przed nami już ostatnie spotkanie rundy jesiennej w najbliższą sobotę, kiedy to zmierzymy się na własnym boisku z drużyną "ORZEŁ" Psary-Babienica.