Wysokie zwycięstwo Seniorów na inaugurację.

W imponujący sposób Pierwsza Drużyna rozpoczęła rundę rewanżową, pokonując na wyjeździe aż 6:1 OLIMPIĘ Truskolasy.
Już na początku spotkania doskonałą sytuację miał E. Klajnowski, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką. Chwilę później wychodzimy jednak na prowadzenie. M. Niezabitowski z bliskiej odległości dobił strzał A. Boguckiego.
W 12' po akcji M. Kowalczyka i M. Nabiałka, A Bogucki precyzyjnym strzałem podwyższył na 2:0.
Kilka minut później mamy kolejną bramkę. M. Kowalczyk z dość sporej odległości z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy.
Na początku drugiej połowy na listę strzelców wpisał się ponownie A. Bogucki ze spokojem wykorzystując sytuację w polu karnym.
W dalszej części gry kontrolowaliśmy spotkanie i mięliśmy kolejne sytuacje. Dwie z nich na gole zamienił w sytuacjach sam na sam M. Kowalczyk.
Wynik w 85' ustalili gospodarze wykorzystując chwilę naszej dekoncentracji.
Wysokie zwycięstwo na początek, miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk na całą rundę!