Zwycięstwo i porażka młodzieży.

ORLIKI
"Warta"-"Ajaks" Cz-wa (2:1) 7:4
Drużyna "Orlików" po ciekawym i emocjonującym meczu zwyciężyła z niepokonanym do tej pory "Ajaksem".
Zaczęliśmy od prowadzenia 2:1, potem zrobiło się 2:3, ale zryw naszej drużyny i mecz zakończony wygraną 7:4.
Bramki:
O.Podsiedlik i K.Kempa x2, I.Kabacik,P.Charaziak i J. Kosmala po 1.
Skład:
J. Kosmala - O.Podsiedlik, K.Kempa, I.Kabacik,P.Charaziak ,W.Sobalski, I.Wawrzyniak, M.Misztal, K.Reterski.

MŁODZIKI
"Warta"-"Sokół" Olsztyn (1:2) 1:2
"Młodziki" swoje spotkanie rozpoczęły od prowadzenia po strzale T.Mazanka. Były to jednk miłe złego początki. Słaba gra w pierwszej połowie spowodowała, że na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:2. Druga odsłona to poprawa jakości w naszym wykonaniu, ale zabrakło skuteczności i może odrobiny szczęścia do poprawy wyniku.