Zwycięstwo "rezerw" na zakończenie rundy.

warta_B_rzeki
Spore emocje przeżyli kibice oglądający spotkanie drugiej drużyny Warty, która to dopiero w ostatnich minutach wydarła zwycięstwo.

Mecz rozpoczął się od wzajemnego badania sił, ale z upływem minut nabierał tempa. Obie drużyny stworzyły sobie po 2 dobre sytuacje do zdobycia gola, ale bramka padła dopiero po niefrasobliwości w naszych szykach obronnych, z czego skrzętnie skorzystali przyjezdni.
Szybko odpowiedzieliśmy, M.Morawiak minął dwóch rywali i z około 25m pokonał bramkarza gości. Do przerwy mieliśmy zatem 1:1.

Druga odsłona to ,,prezent" od gości, niestety nie trafiamy do pustej bramki. Sami natomiast popełniamy prosty błąd w wyprowadzeniu piłki i mamy 1:2. Znów gonimy wynik, a do remisu udaje nam sie doprowadzić kilka minut przed końcem. Strzał K. Bajora z bliskiej odległości dobija K.Tyras. Idziemy za ciosem i dobijamy rywala w samej koncówce meczu. Ponownie K. Bajor idealnie obsłużył M. Morawiaka, a ten strzałem z przewrotki daje nam zwycięstwo!

Trudne spotkanie, ale pokazaliśmy charakter i grę do końca, co zaowocowało zwycięstwem i miłym zakończeniem rundy jesiennej.