Zwycięstwo Seniorów na koniec rozgrywek i 5 miejsce w tabeli!

Pierwsza Drużyna w meczu kończącym rozgrywki ligowe gościła w Psarach.

Zawodnicy, po ostatnich dobrych występach, byli dobrze zmotywowani i chcieli pozytywnym akcentem zakończyć sezon.

Od początku mocno ruszyliśmy na rywala, ale prowadzenie objęliśmy dopiero w 40’ po strzale z rzutu wolnego M.Tyfla, choć okazji było znacznie więcej. W drugiej połowie dwa trafienia dołożył A.Jura i wydawało się, że w pełni kontrolujemy mecz. W przeciągu kilku minut straciliśmy jednak 2 bramki i gospodarze uwierzyli, że mogą jeszcze osiągnąć dobry wynik.

Sytuację uspokoił, po prostopadłym podaniu D.Kowalczyka, pewnym strzałem przy słupku M.Morawiak. Wynik na 5:2 ustalił ponownie A.Jura, który wręcz zabawił się z rywalami w polu karnym, kompletując hattricka.

Dzięki zwycięstwu nasza drużyna w końcowym rozrachunku zajęła wysokie 5 miejsce w ligowej tabeli!
Wkrótce szersze podsumowanie minionego sezonu.