"Orliki" - remis i zwycięstwo.

"Warta" Mstów - "Pilica" Koniecpol 4:4 (3:3)

Spotkanie było bardzo emocjonujące, a wynik zmieniał się kilkukrotnie na korzyśc obu drużyn. Początkowo nasza ekipa przegrywała 1:2,2:3, by na początku 2 połowy wyjść na prowadzenie 4:3. Przyjezdni zdołali jednak doprowadzić do wyrównania.  W końcówce obie drużyny mogły przechylić szalę na swoją kożyść, ale dobrze spisywali się bramkarze i wynik nie uległ już zmianie. Przyznać trzeba,że remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

Gole zdobyli:
T. Mazanek x2, M. Kasprzycki i B. Fiodrów po 1.

Skład:
B. Swołek - M. Kasprzycki, A. Golba, K. Nowak, B. Fiodrów, J. Kabacik, T. Mazanek, B. Gajosek, I. Walaszczyk, Ł. Lipiński, J. Suliga, D. Blachnicki, M. Koza, M. Werner, W. Dewódzki, O. Dewódzki.

"Kmicic" Kruszyna - "Warta" Mstów 2:6 (2:5)

W kolejnym meczu już po kilku minutach przegrywaliśmy 1:2 i widać było, że jesteśmy takim wynikiem mocno zaskoczeni. Dążylismy jednak usilnie do zmiany rezultatu i udało się to, ale dopiero kilka minut przed przerwą. W ciagu kilku minut zdobyliśmy  4 gole i wrócilismy do dobrej gry. Po przerwie dołożylismy jeszcze 6 trafienie i jak się okazało takim wynikiem zakończyło się spotkanie.
Podsumowując, musimy pamiętać, aby na każdy mecz wychodzić w pełni skoncentrowani od samego początku.