Porażka na inaugurację z "Lotnikiem"

Na opóźnioną inaugarcję wiosny "Warta" podejmowała u siebie "Lotnika" Kościelec. Mając w pamięci mecz "derbowy" z jesieni, wszyscy mieli "apetyty" na 3 punkty i dobre spotkanie.

Mecz dostarczył wielu emocji, niestety 3 punkty pojechały do Kościelca.

Po pierwszej połowie "Warta" prowadziła 2:1 po bramkach M. Kowalczyka i A. Boguckiego. Wynik powinien być wyższy, ponieważ M. Kowalczyk trafił w poprzeczkę po przelobowaniu bramkarza, a A. Bogucki miał świetną sytuację, niestety piłka po strzale głową z bliskiej odległości przeszła obok słupka.
Dodatkowo, nasz bramkarz obronił, sprokurowany przez siebie, rzut karny, co dodatkowo podbudowało drużynę.

Druga połowa to ponowna dobra okazja z naszej strony, ale to goście  wyrównują z rzutu wolnego. Następnie gra obronna "Warty" całkowicie posypała się po czerwonej kartce dla naszego stopera. "Goście" szybko strzelili trzeciego gola, po czym "gospodarze" chcąc wyrównać za wszelką cenę za bardzo się "odkryli", za co zostali skarceni czwartą bramką.
Tym samym "Lotnik" zrewanżował się za jesienną porażkę u siebie.

Poniżej fotogaleria przygotowana przez M. Kloczkowskiego.