Przełamanie "rezerw" po trzech porażkach

Po zeszłotygodniowym hokeju na trawie, "Warta B" pokonała u siebie drużynę z Lgoty Małej 4:0.
W przekroju całego spotkania "gospodarze" byli drużyną lepszą.

Do przerwy nie było zbyt dużo emocji. Rzut karny wywalczył i wykorzystał E. Klajnowski. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza odsłona.

Po przerwie świetnym lobem popisał się M. Maciejczyk podwyższając wynik na 2:0. Następne dwie bramki były autorstwa wprowadzonego M. Króla.
Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki w tym jedna zaległa z liderem z Dąbrowy Zielonej.

"Warta II" Mstów - "Płomień" Lgota Mała 4:0 (1:0) [bramki: E. Klajnowski, M. Maciejczyk, M. Król x2]
Skład: J. Figzał - P. Wyrzykowski (kpt.), P. Bednarek, K. Nabiałek, K. Bajor, E. Klajnowski (46' A. Nowak 48' M. Król), M. Piasecki (46' B. Michalik), P. Szczepanik, M. Mermer, P. Jura, M. Maciejczyk