Seniorzy blisko zwycięstwa w Golcach.

Kolejne wielkie emocje przeżywaliśmy w meczu seniorów.

Pierwsza drużyna gościła w Golcach, które zajmowały 2 miejsce w tabeli.

Nasz zespół bardzo odważnie rozpoczął to spotkanie, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji. Najlepszej nie wykorzystał M. Kowalczyk trafiając w słupek z rzutu karnego.

Dalej atakowaliśmy, czego efektem 3 bramki w  9 minut. Rozpoczął D. Kowalczyk po asyście M.Maciejczyka, potem dwukrotnie M.Kowalczyk, as. D. Kowalczyk oraz M.Kyzioł. Do przerwy zatem 3:0.

Gospodarze nie zamierzali się poddać i już w 50’ zdobyli bramkę po ciekawej zespołowej akcji, choć napastnik gola zdobył strzałem ‘’ na raty”. Szybka odpowiedź naszych zawodników, faulowany M. Kowalczyk, pewnym egzekutorem karnego E.Klajnowski.

Ponownie szybka riposta gospodarzy i wynik 2:4. W 64’ podwyższamy na 5:2 po drugim trafieniu E. Klajnowskiego, as. M.Kyzioł. W kolejnej akcji M.Nabiałek po minięciu trzech rywali uderzył w słupek.

Gospodarze nadal nie zamierzali ,,składać broni”. Atakowali z coraz większym impetem i w 76’ zdobyli kolejną bramkę. Tyle tylko, że z ewidentnego spalonego, czego nie widział, czy nie chciał widzieć tylko sędzia.

W nasze poczynania wkradła się nerwowość, a Golcom dodało to ,,wiatru w żagle”. Dalej atakowali, my skupiliśmy się na defensywie.

Niestety ponownie straciliśmy bramkę. Zawodnik Amatora zdecydował się na uderzenie z dystansu, a piłka znalazła drogę do bramki. Chwilę później straciliśmy kolejnego gola,  już drugiego po wrzucie z autu.

Mecz zakończył się remisem 5:5, choć z przebiegu gry to my zasłużyliśmy na komplet punktów. Czego zabrakło? Odrobiny koncentracji? doświadczenia w defensywie? A może tylko przysłowiowego szczęścia? Może obiektywnego a nie gospodarskiego sędziowania?

Mięliśmy zwycięstwo w zasięgu ręki. Przed meczem pewnie remis bralibyśmy w ciemno, ale po przebiegu gry na pewno pozostał wielki niedosyt!