W drugiej kolejce również bez punktów.

Drużyna Seniorów w drugiej ligowej kolejce podejmowała niedawnego spadkowicza z IV ligi, "Zielonych" Żarki. Zapowiadała się trudna przeprawa i taka też była.

Goście w początkowej fazie meczu stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje, ale dobrze spisał się nasz bramkarz S. Pustelnik. W dalszej części, gra się wyrównała i to my byliśmy bliżej zdobycia bramki. Po ciekawej akcji, M. Morawiak mógł otworzyć wynik, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany.
W 33 minucie tracimy bramkę samobójczą, po dość ,,dziwnych" decyzjach sędziego. Do przerwy, niestety dla nas, goście podwyższają prowadzenie.

Tuż po przerwie znowu tracimy bramkę i sytuacja robi sie nieciekawa.
Nie podłamujemy się jednak i dążymy do zdobycia gola. Ta sztuka udaję się w 62 minucie. Po indywidualnej akcji i dograniu A. Jury, ładnym strzałem z woleja trafia D. Kowalczyk. Chwilę później ponownie Damian miał świetną okazję, ale piłka minimalnie przeszła obok bramki. Do końca walczyliśmy o zmianę rezultatu, m.in. ciekawy strzał z rzutu wolnego A. Boguckiego, jednak wynik nie uległ już zmianie i musieliśmy pogodzić się z porażką.

Nasza drużyna podjęła walkę w tym spotkaniu, nie była stroną słabszą. Zabrakło odrobiny szczęścia i może doświadczenia do zdobycia choćby punktu.
Liga jest jednak długa i na pewno doczekamy się jeszcze pozytywnych wyników naszej drużyny.

Skład:
S. Pustelnik - M. Kyzioł, M. Niezabitowski, T. Waszczyk (58' P. Wyrzykowski), P. Bednarek (58' E. Klajnowski), M. Morawiak, A. Jura, A. Bogucki (kpt.), D. Kowalczyk,
M. Kowalczyk, P. Nawizowski (85' M. Maciejczyk)

Rezerwa:
J. Figzał, K. Tyras, M. Mermer

Już w najbliższą środę o godzinie 16:30, "Warta" rozegra na własnym obiekcie spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski z "Victorią" Częstochowa.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.