Zwycięstwo "Orlików", remis "Trampkarzy"

"Orliki"
"Jurajskie Wilki" - "Warta" Mstów 4:10 (3:4)
Kolejne zwycięstwo w sporych rozmiarach. Wynik w 1 połowie zmieniał się jak w kalejdoskopie, od 0:2, przez 3:2 do 3:4.
Druga połowa to już powrót na dobre tory i 6 kolejnych trafień.

Bramki: B. Fiodrów x4, T. Mazanek x2, M. Kasprzycki, J. Kabacik, O. Bilka i M.Koza po 1.

Skład:
B. Swołek - M. Kasprzycki, O. Bilka, B. Gajosek, A. Golba, B. Fiodrów, Ł. Lipiński, J. Kabacik, K. Nowak, T. Mazanek,
J. Kosmala, M. Werner, I. Walaszczyk, M. Koza

"Trampkarze"
"Fair Play" Koziegłowy - "Warta" Mstów 3:3 (0:1)
Trampkarze gościli na wyjeździe  u lidera rozgrywek, który do tej pory wygrał wszystkie spotkania. Na początku 2 połowy
wyszliśmy na prowadzenie 3:0 i mieliśmy kolejne okazje. Jednak piłkarska prawda mówi, że gra się do końca. Trzecią bramkę
straciliśmy 2 minuty przed końcem i nie zgarnęliśmy pełnej puli zabrakło odrobiny szczęścia i koncentracji, a cieszylibyśmy się